امینانه » خوشه‌چین سفره کریمانه حضرت زهرا هستیم/ فاطمه (س) الگوی سبک زندگی اسلامی

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۹ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف:

خوشه‌چین سفره کریمانه حضرت زهرا هستیم/ فاطمه (س) الگوی سبک زندگی اسلامی

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف گفت: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه حضرت زهرا (س) هستیم و بر همین اساس ایشان را باید الگوی کامل و جامع زندگی خود قرار دهیم.

به گزارش امینانه، معصومه فرزانه در مراسم طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان و بانوان همکار در سازمان اوقاف که در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد، گفت: باید از این فرصت استفاده کنیم و به رشد و تعالی معنوی خود بیندیشیم.
وی افزود: امروز در فضایی ملکوتی گردهم آمده‌ایم و از خداوند می‌خواهیم ما را در مسیری قرار دهد که رضایت او و عنایت حضرت زهرا(س) را به دست آوریم.
مشاور امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه فاطمه زهرا (س) و حضرت معصومه (س) کرامات فراوانی داشته‌اند گفت: پدر بزرگوار مرحوم آیت‌الله مرعشی نجفی ۴۰ روز در حرم حضرت علی (ع) بیتوته کردند و از خداوند خواستند قبر حضرت زهرا (س) را به ایشان نشان دهد، در مکاشفه‌ای که روز چهلم به او دست داد گفته شد حضرت راضی به این کار نیستند، اما برای زیارت می‌توانید به قم و حرم مطهر حضرت معصومه(س) بروید.
وی ادامه داد: همه ما خوشه‌چین الطاف کریمانه این حضرات هستیم و امروز این توفیق نصیبمان شده که به زیارت بانوی کرامت مشرف شویم.
فرزانه با اشاره به اهتمام مسئولان سازمان اوقاف برای تدوین برنامه‌های متناسب با کارکنان سازمان عنوان کرد: طرح تعالی خانواده ویژه همسران کارکنان سازمان اوقاف با همین هدف اجرایی شده و امیدواریم به همه اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test