امینانه » طرح «آرامش بهاری» سازمان اوقاف برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب است

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۹ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

طرح «آرامش بهاری» سازمان اوقاف برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب است

مسئول فرهنگی اوقاف غرب تهران با اشاره به اجرای طرح «آرامش بهاری» در ۶ سال اخیر از سوی این سازمان گفت:‌ عنوان این طرح برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است و این سازمان می‌کوشد میزبان خوبی از زائران باشد.

حجت‌اسلام محمد لباس‌دوخت در گفت‌وگو با امینانه با اشاره به اجرای طرح «آرامش بهاری» در ۶ سال اخیر توسط سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: عنوان طرح «آرامش بهاری» برگرفته از سخنان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی است که ایشان فرمودند مردم باید در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه در آرامش باشند.

وی افزود: در راستای فرامین مقام معظم رهبری که باید بقاع متبرکه و امامزادگان به  قطب فرهنگی تبدیل شوند طرح آرامش بهاری توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برنامه‌ریزی و به مدت ۶ سال پیاپی اجرا شده است.

مسئول فرهنگی اوقاف غرب تهران تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در طول سال‌های اخیر برنامه‌ریزی دقیقی را برای آرامش زائران و همچنین اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی در دستور کار خود قرار داده است. ضمن اینکه دستورات لازم توسط مدیرکل استان مبنی بر خدمت‌رسانی به زائرین و استقبال و بدرقه آنها صورت گرفته است.

وی افزود: ۹۲ بقعه متبرکه و امامزاده واجب التعظیم در حوزه استحفاظی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران میزبان زائرین عزیز است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test