امینانه » برنامه‌ریزی اوقاف برای بارگذاری 20 میلیون برگ سند در سامانه جامع در سال 97

امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۴ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مدیرکل اسناد و امور ثبتی سازمان اوقاف خبر داد

برنامه‌ریزی اوقاف برای بارگذاری ۲۰ میلیون برگ سند در سامانه جامع در سال ۹۷

مدیرکل اسناد و امور ثبتی سازمان اوقاف با بیان اینکه در 6 ماه دوم سال 96 تعداد 3 میلیون و 500 هزار برگ از اسناد موقوفات و رقبات در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف بارگذاری شد، گفت: سال 97 پیش‌بینی می‌شود 20 میلیون برگ سند در این سامانه بارگذاری شود.

به گزارش امینانه، ششمین نشست طرح طبقه‌بندی، اسکن و بارگذاری اوراق بایگانی موقوفات در سازمان اوقاف با حضور حجت‌الاسلام محمد مهدی حاتمی؛ معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه و نمایندگانی از معاونت‌ها و ادارات کل این سازمان برگزار شد.
در این نشست درباره سامانه جامع موقوفات، طبقه‌بندی اسناد بقاع متبرکه و امامزادگان و نظارت و پیگیری برای سال آینده بحث و تبادل نظر شد.
همچنین حجت‌الاسلام حسین اژدری؛ مدیرکل اسناد و امور ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سال ۹۷ روند پرسرعتی در فرآیند اسکن اسناد و ثبت در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه خواهیم داشت، اظهار کرد: در ۶ ماه دوم سال ۹۶، ۳ میلیون و ۵۰۰ برگ از موقوفات و رقبات در سامانه دیجیتالی سازمان اوقاف بارگذاری شد.
وی ثبت و ضبط اسناد و حفاظت از این اسناد را یکی از اهداف این طرح دانست و با اشاره به اینکه معاونتهای مختلف سازمان اوقاف همانند معاونت اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان باید بر کیفیت بارگذاری اوراق خود نظارت ‌کنند، تصریح کرد: در سال ۹۷ با همکاری همه بخش‌ها پیش‌بینی می‌شود ۲۰ میلیون برگ سند در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور بارگذاری شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test