امینانه » برپایی غرفه کودک در امامزادگان سیدناصرالدین(ع)، روح‌الله (ع) و یحیی (ع) در قالب طرح «آرامش بهاری»

امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۷ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مسئول فرهنگی اوقاف شرق و جنوب تهران:

برپایی غرفه کودک در امامزادگان سیدناصرالدین(ع)، روح‌الله (ع) و یحیی (ع) در قالب طرح «آرامش بهاری»

مسئول فرهنگی اوقاف شرق و جنوب تهران از برپایی غرفه کودک در امامزادگان سیدناصرالدین(ع)، روح‌الله (ع) و یحیی (ع) خبر داد و گفت: خیمه‌های معرفت در امامزادگان سیداسماعیل (ع)، یحیی (ع)، روح‌الله (ع) و زید (ع) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام نقوی در گفت‌وگو با امینانه،‌ درباره اجرای طرح آرامش بهاری در اداره اوقاف شرق و جنوب تهران گفت: این طرح در امامزادگان زیرمجموعه این اداره به صورت دقیق و برنامه‌ریزی‌شده‌ای اجرا خواهد شد.

وی در توضیح بیشتر افزود: در امامزاده روح‌الله(ع) به دلیل تقارن شب شهادت امام هادی(ع) با لحظه تحویل سال مذاکره‌ای با کسبه خیابان باب همایون صورت گرفته و با آنها هماهنگ شده تا آنها با برپایی مراسم روضه‌خوانی به استقبال سال جدید بروند، ضمن اینکه کسبه خیابان باب همایون و مردم این محله، لحظه تحویل سال خود را در این امامزاده خواهند بود.

مسئول فرهنگی اوقاف شرق و جنوب تهران تصریح کرد: جلسه هیأت امناء برای توجیه آنها در امامزادهسیداسماعیل جهت اجرای طرح آرامش بهاری برگزار شده است. همچنین با کسبه بازار و طلاب حوزه علمیه فیلسوف‌الدوله (آیت‌الله حق‌شناس(ره)) برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته تا آنها هم لحظه تحویل سال و آرامش بهاری را در امامزاده سیداسماعیل برگزار کنند.

حجت‌الاسلام نقوی گفت:‌ خیمه‌های معرفت در امامزاده‌های سیداسماعیل، یحیی، روح‌الله بازار، زید بازار برگزار خواهد شد.

وی افزود: ویژه برنامه خاصی در قالب طرح آرامش بهاری در امامزاده زید بازار به دلیل استقبال توریست‌ها از این امامزاده اجرایی خواهد شد.

مسئول فرهنگی اوقاف شرق و جنوب تهران تصریح کرد:‌در جلسات توجیهی هیأت امناء و مدیران امامزادگان و بقاع متبرکه تأکید شده است که باید خادمان استقبال خوبی از زائران و مسافران داشته باشند.

وی از برپایی غرفه کودک در ۳ امامزاده سیدناصرالدین، روح‌الله و یحیی خبر داد.

حجت‌الاسلام نقوی افزود: در روز ۱۳ رجب (۱۱ فروردین) محفل انس با قرآن در امامزاده روح‌الله برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد:‌ برپایی غرفه‌های مشاوره خانواده، مشاوره فرهنگی، مشاوره وقف در ایام نوروز در تمامی امام‌زادگان اداره اوقاف شرق و جنوب تهران مدنظر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test