امینانه » نصب گنبد امامزاده لطیف (ع) در روزهای پایانی سال

امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

نصب گنبد امامزاده لطیف (ع) در روزهای پایانی سال

مسئول فرهنگی اوقاف بهارستان گفت: گنبد امامزاده لطیف (ع) آماده شده و تلاش داریم ظرف روزهای پایانی سال آن را نصب کنیم و با آنکه این امامزاده فاقد درآمد است اما شبستان هزار و ۲۰۰ متری در آنجا در حال ساخت است.

حسین دهقانی در گفت‌وگو با امینانه، درباره عملیات‌های عمرانی و ساخت و ساز در امامزادگان اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان گفت: عملیات‌های عمرانی با سرعت خوبی در امامزاده لطیف (ع)  و امامزاده حسن (ع) در حال اجراست.

وی با اشاره به اجرای عملیات عمرانی در امامزاده لطیف (ع) اشاره کرد و گفت: گنبد این امامزاده آماده شده و تلاش داریم ظرف روزهای پایانی سال آن را نصب کنیم و با آنکه این امامزاده فاقد درآمد است اما شبستان هزار و ۲۰۰ متری این آستان را در حال ساخت داریم و می‌کوشیم با جذب کمک‌های خیرین و دریافت کمک از بانیان آن را به پایان برسانیم.

مسئول فرهنگی اوقاف بهارستان با اشاره به ساخت‌وساز صورت گرفته در امامزاده حسن (ع) افزود: آرماتوربندی و بتن‌ریزی این سازه به تازگی انجام شده و قرار است شبستان ۱۲۰۰ متری در آنجا به همت خیرین با دریافت وامی از سازمان اوقاف ساخته شود.

وی گفت: سال گذشته ۶ هزار زائر به امامزاده‌های باقر (ع) و حسن (ع) در ایام نوروز مراجعه و مشرف شده‌اند و پیش بینی‌ می‌شود این آمار در نوروز سال جدید بیشتر شود و به همین دلیل می‌کوشیم آماده سازی محیطی امامزادگان بهارستان بیشتر و بهتر از قبل باشد لذا مدیران و هیات امنای آستان‌های مقدس در این زمینه فعالیت‌های خود را توسعه داده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test