امینانه » ۹۲ امامزاده و بقعه متبرکه تهران میزبان مردم در لحظه تحویل سال بودند

امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۰ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

۹۲ امامزاده و بقعه متبرکه تهران میزبان مردم در لحظه تحویل سال بودند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: ویژه برنامه تحویل سال نو دیروز ۲۹ اسفندماه در ۹۲ امامزاده و بقعه متبرکه استان تهران با حضور خیل عظیم عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.

به گزارش امینانه ، حجت الاسلام و المسلمین سید هاشم حسینی ، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با اشاره به برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در ۹۲ امامزاده و بقعه متبرکه استان تهران، گفت: برای افزایش معنویت و ایجاد آرامش روحانی، طرح آرامش بهاری به روال هر سال در بقاع متبرکه و امامزادگان در حال برگزاری است و تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت.
نظری اضافه کرد: مراسم ویژه سال تحویل، دیروز سه شنبه ۲۹ اسفندماه بعد از نماز و مغرب و عشاء با قرائت دعای توسل و سخنرانی مذهبی در بقاع متبرکه و امامزادگان استان تهران برگزار شد و پخش مستقیم پیام نوروزی مقام معظم رهبری و پذیرایی نوروزی از زائران و مجاوران امامزادگان از دیگر برنامه ها بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: قرائت قرآن، دعای توسل و دعای لحظه تحویل سال نو و صلوات خاصه امام رضا(ع)، عطر افشانی وگل آرایی مزار شهدای انقلاب و دفاع مقدس و پخش زنده پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌های تحویل سال نو در اماکن متبرکه و امامزادگان تهران بود.
وی گفت: در سال گذشته، حدود ۹۰ هزار نفر در سراسر استان تهران در لحظه تحویل سال در بقاع متبرکه و امامزادگان گردهم آمدند و سال را در این فضای آکنده از معنویت و خلوص آغاز نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test