امینانه » برپایی خیمه معرفت در طرح آرامش بهاری انجام می شود

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۰ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

برپایی خیمه معرفت در طرح آرامش بهاری انجام می شود

برپایی خیمه‌های معرفت، غرفه‌های کودک و نوجوان، مشاوره و چند رسانه‌ای و مشاوره وقف در قالب طرح آرامش بهاری در امامزادگان ورامین برپا خواهد شد.

حجت‌الاسلام مهدوی در گفتگو با امینانه، گفت :حدود ۴۴ بقعه در حوزه کاری اداره اوقاف و امور خیریه ورامین وجود دارد که طرح آرامش بهاری و برپایی خیمه معرفت در ۵ بقعه و امامزاده شاخص این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: برپایی خیمه‌های معرفت، غرفه‌های کودک و نوجوان، مشاوره و چند رسانه‌ای و مشاوره وقف در قالب طرح آرامش بهاری در امامزادگان ورامین برپا خواهد شد.

مسئول فرهنگی اوقاف ورامین تصریح کرد: طرح آرامش بهاری در اداره اوقاف ورامین از ۲۸ اسفند آغاز و تا روز ۱۴ فروردین اجرایی خواهد شد.

حجت‌الاسلام مهدوی اظهار داشت: مبلغین اعزامی حاضر در امامزادگان ورامین در ۲ شیفت و هر کدام یک هفته در امامزاده حضور خواهند داشت به طوری که گروه اول از ۲۸ اسفند تا ششم فروردین و گروه دوم از ۷ تا ۱۴ فروردین در امامزاده حضور پیدا خواهند کرد.

وی گفت: ۲ سال پیش خانه عالم به همت اداره اوقاف ورامین ساخته شده و به همین دلیل تمامی مبلغان و مبلغه‌ها دارای اسکان هستند.

وی در پایان گفت: امامزاده عبدالله از نوادگان امام موسی کاظم (ع) در جاده قم به گرمسار میزبان تعداد زیادی از زائران ایرانی و خارجی است که خیلی از این زائران با پای پیاده به مشهد سفر می‌کنند به همین دلیل برنامه‌های ویژه‌ای در این امامزاده در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test