امینانه » آغاز فعالیت سامانه ثبت شکایات در سازمان اوقاف

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۰ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف خبر داد

آغاز فعالیت سامانه ثبت شکایات در سازمان اوقاف

مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع فعالیت رسمی سامانه ثبت شکایات سازمان اوقاف خبر داد و تسریع در پاسخگویی مردم را از مزیت‌های این سامانه برشمرد.

به گزارش امینانه ، حجت‌الاسلام والمسلمین شوذب شیری؛ مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه درباره آغاز به کار سامانه ثبت شکایات سازمان اوقاف گفت: در راستای اجرای ماده ۲۵ قانون ارتقای سلامت نظام اداری، سامانه رسیدگی به شکایات با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف راه‌اندازی و به شکل رسمی فعالیت خود را آغازکرد.

وی با بیان اینکه این سامانه با ارجاع مستقیم شکایات به واحدهای اجرایی باعث تسریع در پاسخگویی به مردم می‌شود، تصریح کرد: ثبت شکایت در این سامانه باعث می‌شود تا از مراجعات غیر مرتبط و غیر ضروری در واحدهای سازمانی جلوگیری شود.

مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف افزود: مدیران ادارات اجرایی می‌توانند نحوه پاسخگویی ادارات تابعه را نظارت کرده و نسبت به ثبت پاسخ، پیگیری لازم را بعمل آورند.

حجت‌الاسلام شیری تاکید کرد: سازمان اوقاف می‌تواند با استفاده از این سامانه از موضوعات شکایات در برنامه‌ها و اهداف سازمانی استفاده کند.

وی افزود: با راه‌اندازی این سامانه دیگر حضور فیزیکی مردم در ارائه شکایات به ادارات مربوطه ضروری نبوده و مردم می‌توانند از این بستر جهت ثبت شکایات خود استفاده کنند.

مدیرکل بازرسی ومدیریت عملکرد سازمان اوقاف ثبت اطلاعات شاکیان را برای طی شدن پروسه شکایت در سامانه ضروری دانست و گفت: پس از ثبت اطلاعات و شکایت، شماره‌ای به شاکی داده می‌شود و جهت پیگیری شکایت باید این کد محفوظ بماند.

حجت‌الاسلام شیری با اشاره به اینکه با استفاده از این سامانه، شاهد ارجاعات هوشمند در شکایات هستیم، خاطرنشان کرد: سامانه با توجه به مستندات، مرجع صالح رسیدگی به شکایات را مشخص می‌کند.

وی یادآور شد: علاوه بر سامانه مذکور، شماره تلفن (۰۲۱۶۴۸۷۰۴) آماده دریافت نقطه نظرات، اخبار و گزارش‌های ارسالی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test