امینانه » حضور 10 مبلغ و مبلغه در امامزاده صالح(ع)

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۵ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

حضور ۱۰ مبلغ و مبلغه در امامزاده صالح(ع)

مدیر امامزاده صالح(ع) با اشاره به ویژه برنامه تحویل سال در این آستان گفت: در لحظه تحویل سال حدود 30 هزار نفر در جوار آستان امامزاده صالح(ع) و اطراف آن سال جدید خود را آغاز کردند.

حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی در گفت‌وگو با امینانه، گفت:‌ سال گذشته حدود ۲۰ هزار نفر در آستان مقدس امامزاده صالح لحظه تحویل سال خود را آغاز کردند اما با توسعه اقدامات فرهنگی انجام شده در این آستان این میزان به حدود ۳۰ هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه خیمه معرفت در قالب طرح آرامش بهاری در این آستان با برنامه‌ریزی ویژه‌ای برپا شده است‌،گفت: با آنکه این طرح در سال‌های قبل از این امامزاده آغاز شده بود و الحمدالله بعد از آن و پس از نتایج مطلوبش به دیگر بقاع متبرکه در کشور تسری پیدا کرد، از برنامه‌های ویژه فرهنگی،‌مذهبی، آموزشی و وقف در این خیمه‌های خبر داد.

مدیر امامزاده صالح (ع) با بیان اینکه هدف سازمان اوقاف از برپایی خیمه معرفت حصول نتایج خوب برای مردم است اظهار داشت:‌بسیاری از مردم که به آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مراجعه می‌کنند سوالات مختلفی دارند که مشاوران،  روحانیون و متخصصین می‌توانند در گفت‌وگوهای مختلف با آنها پاسخ این افراد را بدهند ضمن اینکه در غرفه‌ةای خیمه معرفت هم غرفه در خصوص پاسخگویی به شبهات دینی وجود د ارد.

حجت‌الاسلام گواهی تصریح کرد: در خیمه‌های معرفت امامزاده صالح (ع) طرح آرامش بهاری در سال جاری ۱۰ مبلغ و مبلغه حضور داشته و پاسخگوی زائران عزیز هستند.

وی با بیان اینکه غرفه‌های کودک و نوجوان در قالب طرح آرامش بهاری از صبح تا شب با حضور «عمو روحانی» پاسخگوی سؤالات این قشر از جامعه بوده و آموزش‌های لازم را به آنها ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test