امینانه » ویژه برنامه‌ لیله‌الرغائب در امامزادگان شمال‌شرق تهران برگزار شد

امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۶ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

ویژه برنامه‌ لیله‌الرغائب در امامزادگان شمال‌شرق تهران برگزار شد

مدیر کل اداره اوقاف شمال شرق تهران گفت : ویژه برنامه‌ لیله‌الرغائب در امامزادگان شمال‌شرق تهران برگزار شد
حجت الاسلام مرتضی صادقی رئیس اداره کل اوقاف و امور خیریه شمال‌شرق استان تهران، در خصوص برنامه‌های امامزادگان موجود در منطقه شمال‌شرق تهران ویژه نوروز و لیله الرغائب در گفتگو با امینانه ، اظهار کرد: شب گذشته  به طور ویژه با حضور مسافران و اهالی به موضوعات مهم در این شب بزرگ پرداختیم. همچنین برنامه سخنرانی و قرائت دعای کمیل نیز در امامزاده پنج تن لویزان برگزار شد.
وی افزود: اداره اوقاف و امور خیریه شمال‌شرق تهران خادمی دو امامزاده پنج تن لویزان و عبدالله بن زین العابدین (ع) در سرخه حصار را برعهده دارد. چند سالی است با شروع طرح نوروزی «آرامش بهاری» در کل کشور، خدمتگزاری به مسافران در ایام نوروز انجام می‌شود و بقاع متبرکه استان تهران و منطقه شمال‌شرق تهران نیز در این طرح حضور دارند.

صادقی اظهار کرد: طرح نوروزی «آرامش بهاری» از ۲۸ اسفند سال گذشته آغاز شده است و تا ۱۴ فروردین امسال ادامه دارد. این طرح دارای دو بخش اصلی ارائه محصولات فرهنگی و خدمات رفاهی است که در دو امامزاده شمال‌شرق تهران نیز خادمان و مسئولان به طور جدی و در تمام ساعت روز و تا پاسی از شب در کنار مردم هستند و به مسافران و زائران خدمات رسانی می‌کنند. در ضمن مبلغان دین نیز در امامزادگان حضور دارند و به سوالات مردم پاسخ می‌دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test