امینانه » بازرسی از 4 امامزاده اوقاف استان تهران

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۰ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

بازرسی از ۴ امامزاده اوقاف استان تهران

یکی از بازرسان اداره اوقاف استان تهران از اجرای بازرسی از 4 امامزاده حوزه عملکردی این اداره خبر داد و گفت: در این بازرسی عملکرد خدمت‌رسانی این آستان‌ها به زائران نوروزی و برپایی خیمه‌های معرفت نظارت می‌شود.

به گزارش امینانه ، ناصر نجارصادقی گفت: تیم بازرسی اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران صبح امروز بازرسی خود را از ۴ امامزاده حوزه عملکردی این اداره کل داشته و خواهد داشت.

وی افزود: این تیم بازرسی به بقاع شاخص در استان تهران مراجعه و خدمت‌رسانی این آستان‌ها به مردم را کنترل و نظارت می‌کنند.

رئیس اداره اوقاف شهریار با بیان اینکه ۹۲ بقعه مجری طرح آرامش بهاری در استان تهران است گفت: تیم بازرسی این اداره از امامزادگان پنج‌تن (ع) لویزان، صالح(ع) تجریش، طالب (ع) پاکدشت و هاشم(ع) دماوند بازدید خواهند داشت.

وی تصریح کرد: در این بازرسی‌ها خدمت‌رسانی به زائران و عملکرد خیمه‌های معرفت کنترل خواهد شد.

نجارصادقی با بیان اینکه در امامزاده طالب (ع) پاکدشت و امامزاده هاشم (ع) دماوند چادرهایی جهت اسکان موقت کمتر از یک روز مسافران نوروزی تعبیه شده است، گفت: این اسکان‌های موقت در امامزاده‌های مذکور توسط تیم بازرسی مورد نظارت قرار می‌گیرد.

رئیس اداره اوقاف شهریار با بیان اینکه در خیمه‌های معرفت امامزاده طالب (ع) پاکدشت بیش از ۱۰ غرفه در نظر گرفته شده است گفت: در این غرفه‌ها مشاوره ویژه آقایان و خانم‌ها در موضوعات مختلف درنظر گرفته شده است که در غرفه‌های مشاوره ویژه آقایان از مبلغین و در غرفه‌های مشاوره ویژه بانوان از مبلغات استفاده شده است.

وی در پایان گفت: غرفه کودک، غرفه چند رسانه‌ای و غرفه‌ مشاوره‌های خانوادگی و ازدواج بخشی از غرفه‌های خیمه‌های معرفت در طرح آرامش بهاری است که مورد بازرسی و نظارت قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test