امینانه » حضور ۱۵ مبلغ در امامزادگان اداره اوقاف شمیران در قالب طرح آرامش بهاری

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۵ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

حضور ۱۵ مبلغ در امامزادگان اداره اوقاف شمیران در قالب طرح آرامش بهاری

مسئول فرهنگی اداره اوقاف شمیران از فعالیت ۱۵ مبلغ در امامزادگان و بقاع متبرکه این اداره کل در طرح آرامش بهاری ایام نوروز خبر داد.

حجت‌الاسلام مهدی زینعلی در گفت‌وگو با امینانه، با اشاره به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۰ امامزاده این منطقه اظهار داشت: در مجموع در حوزه عملکردی اداره اوقاف و خیریه شمیران  ۱۳ امامزاده وجود دارد که در ۱۰ بقعه طرح نوروزی آرامش بهاری اجرا می‌شود که در برخیبقاع نیز امکان اسکان مسافران نوروزی وجود دارد.

وی با اشاره به اجرای برنامه ویژه تحویل سال در امامزادگان مجری طرح آرامش بهاری افزود: این برنامه به صورت شاخص و ویژه در امامزاده صالح (ع) تجریش و امامزاده علی‌اکبر چیذر با حضور خیل انبوه زائران برگزار شد.

مسئول فرهنگی اداره اوقاف شمیران  با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در طول برگزاری این طرح در امامزادگان تصریح کرد: در مجموع ۱۶ مبلغ برای ارائه خدمات مختلف مشاوره پاسخگویی به شبهات، تربیت فرزند در غرفه‌های خیمه معرفت حضور پیدا کردند.

حجت‌الاسلام زینعلی در پایان خاطرنشان کرد: ۵ زائرسرا در امامزاده قاسم برای اسکان نوروزی مسافران پیش‌بینی شده که به صورت برنامه‌ریزی شده در اختیار مسافران قرار می‌‌گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test