امینانه » نامگذاری یک فرزند در آمریکا به عشق امامزاده صالح (ع)

امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۲ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

نامگذاری یک فرزند در آمریکا به عشق امامزاده صالح (ع)

یک زائر امامزاده صالح (ع) که از کشور آمریکا در لحظه تحویل سال در این آستان حضور پیدا کرده بود، از علاقه خود به این امامزاده گفت.
به گزارش امینانه، داوود حسینی، زائر آستان مقدس امامزاده صالح (ع) گفت: من حدود ۳۰ سال است که در آمریکا زندگی می کنم و دارای یک فرزند به نام صالح هستم و نامگذاری فرزندم به این نام نیز با طی روند بسیار جالبی رخ داده است.
وی گفت: برای نامگذاری فرزندم چندین نام در نظر داشتم که یکی از آنها به خاطر علاقه ام به امامزاده صالح (ع)، نام صالح بود که بعد از آن پدرم استخاره کرد و در قرآن آیات مرتبط با حضرت صالح آمد و در نهایت نیز این نام را برایش انتخاب کردیم.
حسینی با اشاره به اینکه بعد از حدود ۲۵ سال در فضای امامزاده صالح(ع) حضور پیدا کرده است، گفت: امروز بعد از حدود ۴ سال به ایران آمده ام و از گوشه و کنار با خبر شده ام که اعضای خانواده ام برای سال تحویل راهی این آستان مقدس هستند و برای سورپرایز کردن آنها به این مکان شریف آمده ام تا یکدیگر را اینجا ملاقات کنیم.
این زائر با بیان اینکه فضای امامزاده و استقبال بی نظیر مردم از برنامه این آستان من را شگفت زده کرده است، گفت: آرزوهای بسیاری دارم که با حضور در این مکان بنا دارم این امامزاده بزرگوار را واسطه درگاه خداوند کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test