امینانه » اجرای برنامه های شاد در امامزاده صالح (ع) برای کودکان با حضور روحانیون

امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۵ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

اجرای برنامه های شاد در امامزاده صالح (ع) برای کودکان با حضور روحانیون

مدیر آستان امامزاده صالح (ع) تهران با اشاره به برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در این آستان مقدس گفت: برای جذب کودکان به فضای امامزاده و معنویت ناشی از آن، برنامه های شاد و مفرحی را با حضور «عمو روحانی ها» اجرایی می کنیم.
به گزارش امینانه، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی، مدیر آستان امامزاده صالح (ع) تهران با اشاره به برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در این آستان مقدس اظهارداشت: این طرح یکی از برنامه های ارزشمند سازمان اوقاف و امور خیریه است که در بقاع متبرکه و امامزادگان با هدف بهره مندی زائران و مسافران نوروزی از فضای معنوی امامزادگان اجرا می شود.
وی ادامه داد: طرح نوروزی آرامش بهاری با تحویل سال رسما آغاز می شود که در این لحظه جمعیت بسیار باشکوهی در آستان مقدس این امامزاده حضور پیدا کردند و تا ۱۵ فروردین ماه نیز این خدمت رسانی ادامه خواهد داشت .
گواهی با بیان اینکه خیمه های معرفت در این امامزاده در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری برپا شده است، تصریح کرد: در خیمه ها مشاوره های مختلف خانواده، تربیتی، ازدواج، پاسخگویی به سوالات شرعی و … ارائه می شود.
مدیر آستان امامزاده صالح (ع) تهران با اشاره به اجرای برنامه های ویژه برای کودکان در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری، گفت: برای جذبکودکان به فضای امامزاده و معنویت ناشی از آن، برنامه های شاد و مفرحی را با حضور «عمو روحانی ها» اجرایی می کنیم و استیج ویژه این نیز برای آنها برگزار می کنیم و هدایایی نیز اهدا می شود.
وی اضافه کرد: در ایام مناسبتی در طول تعطیلات نوروز مانند لیله الرغائب، میلاد حضرت علی(ع) و میلاد امام جواد(ع) برنامه های ویژه ای برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test