امینانه » مهم ترین هدف طرح آرامش بهاری توسعه سبک زندگی اسلامی است

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۱ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

رییس اداره اوقاف ملارد:

مهم ترین هدف طرح آرامش بهاری توسعه سبک زندگی اسلامی است

رییس اداره اوقاف ملارد گفت: با فرهنگ‌سازی صورت گرفته در طرح آرامش بهاری می‌توان فرهنگ وقف و سبک زندگی اسلامی را در بین مردم نهادینه کرد و کودکان به دلیل ظرفیت بالا برای آموزش‌پذیری مهم‌ترین جامعه هدف محسوب می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمی در گفت وگو با امینانه، گفت: طرح آرامش بهاری در ۵ امامزاده (ع) مستقر در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به استقبال بی‌نظیر مردم از برنامه تحویل سال، اذعان داشت: علاقه و محبت مردم به اهل بیت(ع) موجب شده تا اغلب مردم تلاش کنند لحظه تحویل سال را با قرائت آیات قرآن، دعا و صلوات بر خاندان مطهر پیامبر (ص) آغاز کنند و به همین دلیل هر ساله شاهد حضور پرشور مردم در آستان مقدس امامزادگان (ع) و بقاع متبرکه هستیم.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد تصریح کرد: خیمه‌های معرفت فعالانه در خدمت مردم عزیز هستند و بحمدالله استقبال مردم به خصوص کودکان خوب است و همیشه ازدحام جمعیت در غرفه‌ها مشاهده می‌شود.
وی با اشاره به تاثیر برنامه‌های فرهنگی گفت: با فرهنگ‌سازی بهتر از هر برنامه دیگر می‌توان فرهنگ وقف و سبک زندگی اسلامی را در بین مردم نهادینه کرد و کودکان به دلیل اینکه ظرفیت وجودی بالایی برای آموزش‌پذیری دارند، مهم‌ترین جامعه هدف محسوب می‌شود.
حجت الاسلام سلیمی ادامه داد: برنامه‌های طرح آرامش بهاری در قالبی ساده اما عمیق طرح‌ریزی شده که در کوتاه‌ترین زمان حضور مسافران و بازدیدکنندگان، تاثیر مطلوب و مناسبی بر آنان داشته باشد.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد در پایان به بخش‌های دیگر طرح آرامش بهاری اشاره کرد و گفت: مراسم غبار روبی، رسیدگی به گلزار شهدا، نظافت عمومی و آماده سازی بستر برای حضور زائران و مسافران نوروزی از دیگر اقدامات صورت گرفته در نوروز ۹۷ محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test