امینانه » واسطه‌گری مبلغان طرح آرامش بهاری در تقویت پیوندهای خانوادگی

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۴ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مسئول امور اعزام مبلغین اوقاف استان تهران

واسطه‌گری مبلغان طرح آرامش بهاری در تقویت پیوندهای خانوادگی

مسئول اعزام مبلغین اوقاف استان تهران گفت: مبلغین در طرح آرامش بهاری به مثابه حلقه واسطی هستند که در عین برقراری ارتباط بین فرد و دین، پیوندهای بین فرد و خانواده را نیز تقویت کرده و احترام به والدین و تکریم آنان را آموزش می‌دهند.

به گزارش امینانه، حجت الاسلام و المسلمین حسین‌پور  گفت: در طرح آرامش بهاری نوروز ۹۷ از ۱۱۸ مبلغ اعزامی از قم برای پیش‌برد برنامه‌ها در خیمه‌های معرفت مستقر در بقاع متبرکه و امامزادگان (ع) بهره جستیم.

مسئول امور اعزام مبلغین در ادامه افزود: مبلغان در ۴ رشته تخصصی کار با کودک، چندرسانه‌ای، مشاوره خانواده و غرفه وقف در خیمه‌های وقف حضور دارند و همگی تحصیلات تخصصی این دوره را علاوه بر علوم دینی کسب کرده‌اند.
حجت الاسلام و المسلمین حسین‌پور بیان کرد: ارتباط معنوی و اندوخته علمی در حوزه مهارت زندگی، موجب شده تا این عزیزان به سطوح مختلفی در حل مشکلات و مسائل مردم به دست آورند.
مسئول امور اعزام مبلغین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: با توجه به اینکه مردم اعتماد خاصی به لباس روحانیت دارند، به نکات و توصیه‌های آنان گوش می‌دهند.
وی در همین راستا اذعان داشت: مهارت همدلی، گوش دادن و برقرار ارتباط موثر با مخاطبان از دیگر ویژگی‌های ضروری برای انتخاب مبلغین در این ایام است تا تعامل با مسافران نوروزی و زائران با سهولت بیشتری انجام شده و پیام دین به آنان منتقل گردد.
حجت الاسلام و المسلمین حسین‌پور با اشاره به نقش مبلغین در طرح آرامش بهاری اشاره کرد: مبلغین در این طرح به مثابه حلقه واسطی هستند که در عین برقراری ارتباط بین فرد و دین، پیوندهای بین فرد و خانواده را نیز تقویت کرده و احترام به والدین و تکریم آنان را در غالب فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی به آنان آموزش می‌دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test