امینانه » حضور مبلغین متخصص در خیمه های معرفت موجب استقبال از طرح آرامش بهاری شده

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۵ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

رییس اداره اوقاف رباط کریم مطرح کرد

حضور مبلغین متخصص در خیمه های معرفت موجب استقبال از طرح آرامش بهاری شده

رییس اداره اوقاف رباط کریم گفت: در خلال برنامه‌های فراغتی و مفرح طرح آرامش بهاری، ترویج فرهنگ وقف و اعتمادسازی نسبت به نهاد وقف صورت می‌گیرد تا سنت وقف در بین نوجوانان و کودکان نهادینه و تثبیت شود.

به گزارش امینانه، حجت الاسلام و المسلمین زین‌الدین با بیان اینکه در طرح آرامش بهاری و استقبال از بهار، تفکیک برنامه‌ها بر اساس نیازهای هر گروه سنی صورت گرفته، گفت: در طرح آرامش بهاری برنامه‌های فرهنگی برای گروه‌های سنی مختلف طراحی شده تا در این ایام خدمات مطلوبی به مسافران و مهمانان نوروزی در آستان مقدس امامزادگان (ع) ارائه شود.

رییس اوقاف و امور خیریه رباط کریم افزود: شاخص‌های متمرکز و یکپارچه در برگزاری طرح آرامش بهاری با دقت و تخصص بالایی تدوین شده و به فراخور هر منطقه انعطاف لازم برای تغییر و هم‌سویی با نیاز مسافران نوروزی را دارد.

حجت الاسلام و المسلمین زین الدین با اشاره به حضور نیروهای متخصص و مبلغان اعزامی گفت: تخصص محور بودن نیروهای انسانی فعال در خیمه‌های معرفت موجب شده تا هر سال شاهد حضور افراد بیشتری در این بخش‌ها به خصوص غرفه کودک و نوجوان باشیم.

وی در همین راستا پیشنهاد کرد: با استفاده از چهره‌های مطرح و شخصیت‌های شناخته شده می‌توان به جذابیت برنامه‌ها افزود و مخاطب بیشتری را جذب کرد.

رییس اوقاف و امور خیریه رباط کریم گفت: در خلال همین برنامه‌های فراغتی و مفرح، ترویج فرهنگ وقف و اعتمادسازی به نسبت به نهاد وقف صورت می‌گیرد تا سنت وقف در بین نوجوانان و کودکان نهادینه و تثبیت شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test