امینانه » برپایی خیمه های معرفت همزمان با اسکان مسافران نوروزی در امامزادگان شمال تهران

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۱ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

حجت الاسلام زینلی مطرح کرد؛

برپایی خیمه های معرفت همزمان با اسکان مسافران نوروزی در امامزادگان شمال تهران

مسئول فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف شمیرانات، شرایط اسکان مسافران در امامزادگان شمال تهران را مساعد دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین زینلی، مسئول فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شمیران در گفتگو با ، با اشاره به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۰ امامزاده این منطقه اظهار داشت: در مجموع در این منطقه، ۱۳ امامزاده وجود دارد که ۱۰ بقعه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری است و در برخی بقاع نیز امکان اسکان مسافران نوروزی را داریم.

وی با اشاره به اجرای برنامه ویژه تحویل سال در امامزادگان مجری طرح نوروزی آرامش بهاری افزود: این برنامه به صورت ویژه و شاخص در امامزاده صالح (ع) تجریش و امامزاده علی اکبر(ع) چیذر با حضور خانواده شهدا برگزار شد و خیل عظیم عاشقان اهل بیت(ع) نیز حضور داشتند.

وی با اشاره به برپایی خیمه های معرفت در طول برگزاری این طرح در امامزادگان تصریح کرد: در مجموع ۱۵ مبلغ برای ارائه خدمات مختلف مشاوره ، پاسخگویی به شبهات، تربیت فرزند و … در امامزادگان مجری طرح حضور پیدا کردند که ۴ نفر از آنان به صورت ویژه در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) حضور دارند.

زینلی خاطرنشان کرد: ۵ زائرسرا در امامزاده قاسم (ع) برای اسکان نوروزی مسافران پیش بینی شده است که به صورت برنامه ریزی شده در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test