امینانه » استفاده یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر از خدمات اسکان نوروزی طرح آرامش بهاری در امامزادگان کشور

امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۳ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

معاون اداره کل فرهنگی سازمان اوقاف خبر داد

استفاده یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر از خدمات اسکان نوروزی طرح آرامش بهاری در امامزادگان کشور

معاون اداره کل فرهنگی سازمان اوقاف گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون یک میلیون و ۵۵۲ هزار نفر از خدمات اسکان در اماکن اقامتی و زائر سراهای بقاع متبرکه کشور بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش امینانه، حجت‌الاسلام وحدت مشهوری با اشاره به اجرای موفق طرح آرامش بهاری در بیش از ۲۷۰۰ امامزاده وبقعه متبرکه کشور از ۲۷ اسفندماه گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تا کنون بیش از یک میلیون و ۵۵۲ هزار نفر از خدمات اسکان ارائه شده در زا ئر سراها، سوئیت ها و کمپ های اسکان موقت در بقاع متبرکه و امامزادگان کشور بهره‌مند شده‌اند، که از این تعداد بیش از ۳۰۲ هزار نفر در زائرسراهای این اماکن متبرکه اسکان یافته اند.

معاون اداره کل فرهنگی سازمان اوقاف در ادامه با بیان به اینکه در یک هزار و ۵۴ بقعه متبرکه مجری طرح آرامش بهاری دفتر مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی و خانوادگی با حضور مُبلغان و روحانیون و مشاوران متخصص راه‌اندازی شده است، گفت: تا امروز بیش از ۲۸۳ هزار نفر از خدمات مشاوره‌ای این دفاتر استفاده کرده اند.
مسئول ستاد مرکزی طرح آرامش بهاری با بیان اینکه همچنین ۹۷۲ خیمه معرفت در جوار امامزادگان مجری طرح آرامش بهاری با حضور بیش از ۳۵۰۰ مبلغ و روحانی برپا شده است، گفت: ۷۵۰ هزار کودک از غرفه‌های کودکان و بیش از ۱۲۱ هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از برنامه های غرفه‌های چند رسانه‌ای استفاده کرده اند و ارزیابی ها نشان از رشد چشمگیر مراجعه به این مراکز است.
مشهوری تصریح کرد: در طرح نوروزی آرامش بهاری در مجموع بیش از ۳۰ هزارنفر از همکاران اداری، هیات امناء، متولیان، خدام افتخاری، مدیران مراکز فرهنگی و مبلغان عزیز طی این ایام خدمت رسانی لازم را به زائران و گردشگران ارائه می‌دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test