امینانه » آموزش 40 ساعته برای حضور در غرفه معرفت

امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۱ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

آموزش ۴۰ ساعته برای حضور در غرفه معرفت

مسئول غرفه مشاوره بانوان امامزاده طالب (ع) پاکدشت از آموزش 40 ساعته برای حضور در غرفه معرفت طرح آرامش بهاری خبر داد و گفت: برپایی غرفه های تخصصی برای پاسخ به سوالات آنها راهگشا است.

به گزارش امینانه، حنانه سادات میرمعصومیمسئول غرفه مشاوره بانوان امامزاده طالب (ع) پاکدشت، گفت: خانم های مبلغ حاضر در خیمه های معرفت تحصیلات دانشگاهی و حوزوی داشته و دوره های ویژه ای را برای حضور در طرح آرامش بهاری دیده اند.

وی افزود: چون طیف گسترده ای از سوالات در خیمه های معرفت از یک کارشناس و یا مشاور پرسیده می شود وی هم باید اطلاعات مناسبی را در ابعاد مختلف داشته باشد.

مسئول غرفه مشاوره بانوان امامزاده طالب (ع) پاکدشت تصریح کرد: اکثر سوالات مردم درباره پوشش و حجاب آنها، پاسخ به سوالاتی که در جاهای مختلف شنیده و برای آنها ابهام ایجاد کرده، و … است.

وی خاطرنشان کرد: برخی سوالات بانوان در مورد نمازهای مختلف و نماز در مسافرت و سوالات ویژه بانوان و احکان آنهاست که بهتر است یک مبلغه به این سوالات پاسخ دهد. ضمن اینکه برای یک خانم بسیار سخت است که برخی سوالات را از یک روحانی و مبلغ آقا بپرسد.

میرمعصومی گفت: ایام نوروز در ۲ شیفت کاری تقسیم شده و در این مدت در غرفه حضور داریم ضمن اینکه به ۵۰ تا ۹۰ مراجعه کننده خانم در طول هر روز خدمات رسانی کرده ایم.

وی افزود: ۴۰ ساعت آموزش تخصصی برای حضور در خیمه معرفت طرح آرامش بهاری را فرا گرفته و سابقه فعالیت به عنوان مبلغه را دارم.

مسئول غرفه مشاوره بانوان امامزاده طالب (ع) پاکدشت تصریح کرد: برخی مبلغین حاضر در غرفه های خیمه معرفت دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یا داتشجوی دکترا هستند.

وی درباره سوالات مردم از مبلغین یا مبلغه ها اظهار داشت: فرقه شناسی و مذاهب شناسی، حجاب و برخی سوالات درباره ادیان مختلف، و …. بخشی از سوالات بوده است.

میرمعصومی در پایان خاطرنشان کرد: تشویق به تسری نکات اخلاقی، و آموزش های مختلف فرهنگی و مذهبی در غالب تبلیغات غیرمستقیم بخشی از اقدامات انجام شده در خیمه های معرفت طرح آرامش بهاری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test