امینانه » امامزادگان باید در اذهان عمومی به عنوان قطب و پایگاه فرهنگی شناخته شوند

امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۰ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

رییس اوقاف پردیس:

امامزادگان باید در اذهان عمومی به عنوان قطب و پایگاه فرهنگی شناخته شوند

رییس اداره اوقاف و امور خیریه پردیس گفت: حضور افراد متخصص و تعامل خوب و سازنده با مردم باید موجب شود امامزادگان در اذهان عمومی به عنوان قطب و پایگاه فرهنگی شناخته شوند.

حجت‌الاسلام حمید صابریان در گفت‌وگو با امینانه، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امامزادگان (ع) و بقاع متبرکه باید قطب فرهنگی شوند، افراد متخصص و تعامل خوب و سازنده با مردم موجب می‌شود که امامزادگان در اذهان عمومی به عنوان قطب و پایگاه فرهنگی شناخته شوند.

وی افزود: برگزاری مراسم مختلف اعم از حزن و شادی، مراسم ملی، بزرگداشت و مسایلی از این قبیل می‌تواند در آستان مقدس امامزادگان (ع) برگزار شود و به این ترتیب در تمام ایام سال حضور مردم را در این اماکن مقدس شاهد خواهیم بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه پردیس اظهار داشت: برگزاری مراسم و برنامه‌های فرهنگی به مناسبت ایام خاص ملی و مذهبی یک اقدام مفید و ضروری برای جامعه ما تلقی می‌شود.

وی افزود: سازمان اوقاف در هر ایام نسبت به اقتضای موجود برنامه فرهنگی مانند آرامش بهاری، یاس نبوی، بصیرت عاشورایی و غیره تعریف کرده و با تدوین اهداف بلندمدت و کوتاه مدت، ترویج فرهنگ اسلامی را تقویت کرده است.
حجت‌الاسلام صابریان خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها برای اثرگذاری بیشتر نیازمند نیروهای متخصص و ماهر در حوزه فرهنگی هستند که با حضور مبلغان دوره دیده و متخصص این مهم، دست یافتنی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test