امینانه » استودیو ویژه رادیو و تلویزیونی امامزاده صالح (ع) افتتاح شد

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۱ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مسئول فرهنگی اوقاف شمیران در گفت‌وگو با امینانه:

استودیو ویژه رادیو و تلویزیونی امامزاده صالح (ع) افتتاح شد

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمیران گفت: استودیوی تلویزیونی امامزاده صالح‌ بن موسی‌ الکاظم (ع) امروز افتتاح شد.

حجت‌الاسلام مهدی زینلی در گفت‌‌وگو با امینانه، استودیوی رادیو و تلویزیونی امامزاده صالح (ع) در بخشی از صحن این امامزاده با حضور رضا علیدادی (معاون توسعه فنی و فناوریصداوسیما)، محمد حسین مقیمی (استاندار تهران) و حجت‌الاسلام والمسلمین گواهی (تولیت آستان مقدس امامزاده صالح‌بن موسی‌الکاظم) افتتاح شد.

وی افزود: مراسم افتتاح رسمی این استودیوی تلویزیونی به صورت مستقیم پخش شد و معاون توسعه فنیصداوسیما و استاندار تهران خطاب به مخاطبان این برنامه زنده به بیان سخنانی در این زمینه پرداختند.

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شمیران تصریح کرد: تجهیزاتی که در این استودیو در نظر گرفته شده، قابلیت پوشش تصویری پرتال و همزمان امکان ارسال صدا و تصویر در تمام نقاط مختلف صحن را دارد. همچنین ارتباط این استودیو با شبکه‌های مختلف تلویزیونی از طریق ۲ خط فیبر نوری و همچنین ارتباط زمینی امکان‌پذیر است.

وی اظهار داشت: معاون توسعه فنی و فناوری صداوسیما در مراسم امروز اعلام کرد که این استودیوی تلویزیونی امکان ضبط تصاویر با کیفیت HD و SD را دارد و در صورت تمایل شبکه‌ها می‌تواند تصاویر ضبطی و زنده در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test