امینانه » پایان مسابقات قرآن دانش‌آموزی به همت اوقاف پاکدشت/ خدمت‌رسانی به نیازمندان هدف اصلی موسسه آموزشی فرهنگی «حسان»

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۰ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

پایان مسابقات قرآن دانش‌آموزی به همت اوقاف پاکدشت/ خدمت‌رسانی به نیازمندان هدف اصلی موسسه آموزشی فرهنگی «حسان»

مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان پاکدشت با همت موسسه آموزشی فرهنگی «حسان» و اداره آموزش و پرورش این شهرستان با تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش امینانه مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان پاکدشت به همت موسسه آموزشی فرهنگی «حسان» و اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد که با تجلیل از نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

مجتمع آموزشی غیردولتی حسان وابسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و در شهرستان پاکدشت به دانش‌آموزان خانواده‌های نیازمند خدمات آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.
تلاش برای هدفمندی و اثربخشی هر چه بیشتر خدمت‌رسانی به نیازمندان و ایجاد سهولت در ارائه کمک به خانواده‌های آبرومند تحت حمایت با رویکرد توانمندسازی آنان هدف اصلی این موسسه است.
در هر سال تحصیلی تعداد زیادی از ایتام و فرزندان خانواده‌های تحت حمایت نیازمند شهرستان پاکدشت و سایر شهرستان‌های همجوار با معرفی دانش‌آموزان تحت حمایت خود به این مجتمع از خدمات رفاهی و آموزشی این مجتمع به رایگان بهره‌مند می‌شوند.
این مسابقات در پنج بخش حفظ، قرائت (ترتیل و تحقیق)، نهج البلاغه، اذان و نماز برای دانش آموزان (دختر و پسر) برگزار شد که حدود ۹۰۰ دانش آموز دختر و ۶۰۰ دانش آموز پسر در این مسابقات به رقابت پرداختند.
حسین فردی قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان نیز با حضور در مراسم اختتامیه مسابقات، به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test