امینانه » برقراری سیستم نظارتی قوی در سازمان اوقاف مدنظر قرار گیرد

امروز دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۷ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

برقراری سیستم نظارتی قوی در سازمان اوقاف مدنظر قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: برقراری سیستم نظارتی قوی در سازمان اوقاف ضروری است، چراکه به این ترتیب از بسیاری سوء استفاده ها و فرصت طلبی ها جلوگیری می شود.

به گزارش امینانه، آیت‌ الله قربانعلی دری نجف‌ آبادی در دیدار با قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در اراک، اظهار داشت: سازمان اوقاف بایستی در میان دیگر دستگاه ها و نهادها از نظر امانتداری و اخلاقمداری پیشرو و عملکردهای مثبت از خود برای مردم برجای بگذارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در این راستا بسیار ضروری است که اقدامات سلیقه ای کنار گذاشته شود و از سوی دیگر نظارت اصولی بر اقدامات و عملکردها اعمال گردد.

دری نجف آبادی بیان کرد: مقوله مهم دیگری که سازمان اوقاف باید به آن بپردازد، کادرسازی و پرورش نیروی انسانی متعهد و کارآمد است تا به دنبال آن از سوءاستفاده و سلیقه ای اقدام کردن جلوگیری شده و عملکردهای سازمان بهبود یابد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: برقراری سیستم نظارتی دقیق از یک سو و بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد قطعا عملکرد این حوزه را دچار تحول خواهد کرد و به مسیر مطلوب سوق می دهد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه به نوعی بیشتر از بسیاری نهادها با نام دین و روحانیت پیوند دارد، بایستی کاملا در اقدامات و عملکردهای خود با دقت و آینده نگری و سنجیده حرکت کند و کمتر دچار اشتباه و مشکل شود، چنانچه غیر از این باشد، به این مولفه ها آسیب وارد خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: تکلیف اصلی سازمان اوقاف تسهیل امور خیرخواهانه و گره گشایی از مشکلات اقشار مختلف مردم است که هرچه این مهم در فعالیت های این سازمان برجسته تر دیده شود، اعتماد عموم مردم به عملکردهای آن ارتقا پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test