امینانه » حضور انتشارات اسوه با ۱۱۰ عنوان قرآن در نمایشگاه کتاب/ رونمایی از ۲ اثر جدید

امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۹ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

حضور انتشارات اسوه با ۱۱۰ عنوان قرآن در نمایشگاه کتاب/ رونمایی از ۲ اثر جدید

مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه از حضور این انتشارات با ۱۱۰ عنوان قرآن چاپ شده در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه از دو اثر جدید رونمایی خواهد شد.

به گزارش امینانه، «ناصر بابامحمدی» مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه درباره عرضه محصولات این انتشارات در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: این شرکت با ۲۸۰ عنوان کتاب و ۱۱۰ عنوان چاپ قرآن کریم، مفاتیح‌الجنان و نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

وی عرضه  کتب ۶ جلدی اصول کافی، سفینه‌البحار و کلمه‌العلیا را از مهمترین کتب عرضه شده شرکت چاپ و انتشارات اسوه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برشمرد و گفت: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دو کتاب  جدید عرضه شده در غرفه شرکت چاپ و انتشارات اسوه رونمایی می شود.

مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه با اشاره به اینکه چاپ های گوناگون قرآن کریم، مفاتیح‌الجنان و نهج‌البلاغه در غرفه انتشارات اسوه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود، تصریح کرد: قرآن با ترجمه استاد انصاریان و آیت‌الله مکارم شیرازی از مهمترین قرآنهای عرضه شده توسط انتشارات اسوه هستند.

بابامحمدی خاطرنشان کرد: شرکت چاپ و انتشارات اسوه در راهروی ۶، غرفه ۳۷ از ۱۲ اردیبهشت‌ماه پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test