امینانه » تجلیل رئیس سازمان اوقاف از رتبه دوم مسابقات قرآن مالزی

امروز سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۴ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

تجلیل رئیس سازمان اوقاف از رتبه دوم مسابقات قرآن مالزی

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف با تجلیل از افتخار آفرینی مختار دهقان نماینده کشورمان در مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی، خواستار شناسایی استعدادهای جوان و نوجوان قرآنی و حمایت از آنها شد.

به گزارش امینانه، حجت‌الاسلام‌ علی محمدی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف پیش از ظهر یکشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه در دیدار با مختار دهقان مقام دوم شصتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی با تجلیل از افتخارآفرینی قاری اعزامی کشورمان در این دوره از مسابقات گفت: امروز در سایه هدایت‌ها و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری که خود یک رهبر قرآنی بی‌نظیر در جهان هستند جوانان مستعد و باانگیزه قرآنی در حال رشد و تعالی و کسب افتخار برای کشورمان هستند، اما باید در قالب یک طرح مدون قاریان و حافظان نوجوان و مستعد شناسایی و با یک برنامه‌ریزی مناسب برای رشد و پیشرفت آنها برنامه داشت.

رئیس سازمان اوقاف بابیان اینکه قاریان ایرانی دارای سبک و انگیزه بالایی هستند تصریح کرد: ضروری است نکات فنی و تجربیات قاریان و حافظانی که در مسابقات بین‌المللی قرآن جهان اسلام شرکت می‌کنند در محل واحدی ثبت و ضبط و به افراد دیگر که قصد شرکت در این مسابقات را دارند، ارائه شود.

بر اساس این گزارش در این برنامه سیدمحمد جواد سادات فاطمی استاد راهنمای قاری اعزامی کشورمان هم بابیان اینکه  بعد از تلاوت آقای دهقان بسیاری از استادان قرآن، داوران و حاضران بر حرفه‌ای بودن و زیبایی تلاوت ایشان اذعان داشتند گفت: آیاتی که قاری کشورمان تلاوت کردند؛ سخت‌ترین آیات بود که با تلاوت زیبا و نفس‌های بلند دهقان ارائه شد و تشویق‌ها را برانگیخت.

وی یکی از ویژگی‌های مسابقات بین‌المللی مالزی را ارائه تفسیر کوتاه از آیات قرآن در فواصل قرائت‌ها دانست و تصریح کرد: اگر در مسابقات بین‌المللی کشورمان هم بتوانیم چنین برنامه‌ای را اجرا کنیم این امر می‌تواند در افزایش سطح معارف قرآنی مخاطبان بسیار مؤثر باشد.

مختار دهقان مقام دوم شصتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی هم که بامداد امروز به میهن‌مان بازگشت از تلاش‌های سازمان اوقاف و امور خیریه و استاد راهنما آقای سادات فاطمی به جهت هماهنگی‌های اعزام و هدایت‌های ایشان در اجرای مسابقه قدردانی کرد.

در پایان این مراسم نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف با اهدای یک جلد کلام‌الله مجید از مختار دهقان و استاد سادات فاطمی تجلیل کرد.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌ حسینی رئیس مرکز امور قرآنی و حجت‌الاسلام حسین سلیمانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف هم حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test