امینانه » حضور بیش از ۵۰۰۰ زائر در امامزاده حسن(ع) در ایام نوروز پیش بینی شده است

امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

مدیر آستان امامزاده حسن(ع) :

حضور بیش از ۵۰۰۰ زائر در امامزاده حسن(ع) در ایام نوروز پیش بینی شده است

مدیر آستان امامزاده حسن(ع) با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در این آستان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته بیش از ۵۰۰۰ زائر در لحظه تحویل سال در این آستان حضور پیدا خواهند کرد.

حجت‌الاسلام حسین سرزعیم در گفت‌وگو با امینانه، گفت: بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند، آستان مقدس امامزاده حسن(ع) برنامه‌ریزی‌های مناسبی را بر اساس دستورات سازمان اوقاف و امور خیریه برای اجرای برنامه‌های شناسنامه‌دار و متنوع در دستورکار خود قرار داده است.

وی افزود: طرح آرامش بهاری هم‌زمان با لحظه تحویل سال در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) که بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و برنامه‌های صورت‌گرفته بالغ بر ۵ هزار نفر در این آستان حضور پیدا خواهند کرد.

مدیر آستان امامزاده حسن(ع) خاطرنشان کرد: ادعیه‌خوانی، سخنرانی و مداحی گروه‌های تواشیح بخشی از این برنامه‌ طرح آرامش بهاری در این آستان است و می‌کوشیم میزبانی خوبی را از زائران توسط خادمین این آستان اجرایی کنیم،‌ضمن اینکه برپایی غرفه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و مذهبی در دستورکار است.

حجت‌الاسلام سرزعیم درباره جزئیات این طرح گفت:‌ استفاده از مبلغین اعزامی از قم در غرفه‌های خیمه معرفت و حضور کارشناسان مذهبی بخش دیگری از برنامه‌های اجرایی در این آستان است. همچنین با وکلای بسیجی مذاکراتی صورت گرفته تا بتوانیم چند روزی را در ایام نوروز در خدمت آنها در غرفه‌های مشاوره حقوقی باشیم که این خدمت‌رسانی به صورت رایگان است، ضمن اینکه برپایی ایستگاه انتقال خون و حضور پایگاه اورژانس در این آستان برنامه‌ریزی شده است.

وی در پایان گفت: امسال قطعاً حضور زائران در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) بیش از گذشته خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test