امینانه » وقف آپارتمان ۱۰۰ متری با نیت کمک به بیماران کلیوی

امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

وقف آپارتمان ۱۰۰ متری با نیت کمک به بیماران کلیوی

مسئول اوقاف جنوب غرب تهران از وقف یک آپارتمان ۱۰۰ متری که ۳۰ سال پیش مردم یک محل برای یک خانواده خریداری کرده بودند توسط سرپرست این خانوار خبر داد که قرار است صرف کمک به بیماران کلیوی شود.

حجت‌الاسلام موسوی در گفت‌وگو با امینانه، از ثبت یک وقف خاص در اداره اوقاف جنوب غرب تهران خبر داد.

وی درباره جزئیات این وقف اظهار داشت: این وقف مربوط به یک ملکی است که متعلق به یک خانم مسن که تمام زندگی‌اش را شامل این ساختمان بوده است را وقف کرده است.

مسئول اوقاف جنوب غرب تهران تصریح کرد: این فرد مسن اعلام کرده است که روزگاری مردم محل با تجمیع کمک‌های خود ملکی را برای سکونت این خانوار تهیه کرده بودند اما با وقف این ملک که هم‌اکنون صورت گرفت، مجدداً آن را به مردم محل بازگرداندند.

حجت‌الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: این وقف مربوط به یک آپارتمان ۱۰۰ متری است که ۳۰ سال پیش مردم یک محل برای سکونت این خانواده خریداری کرده و هم‌اکنون مجدداً در اختیار مردم قرار گرفت.

وی درباره نیت این وقف اظهار داشت: این وقف با نیت کمک به بیماران کلیوی و تأمین هزینه‌های آن و همچنین تأمین هزینه‌های جاری مسجد محل صورت گرفته است.

مسئول اوقاف جنوب غرب تهران تصریح کرد: این ملک در محله خلیج‌فارس تهران واقع است.

حجت‌الاسلام موسوی در پایان یادآور شد: با وقف به ثبت‌رسیده فعلی تعداد وقف‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه جنوب غرب تهران به ۸ وقف رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test