امینانه » وقف یک ملک به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در ناحیه سه تهران

امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

وقف یک ملک به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در ناحیه سه تهران

مسئول فرهنگی اوقاف ناحیه سه تهران از وقف یک ملک ۵۰۰ متری شامل یک طبقه حسینیه و یک طبقه آپارتمان با نیت برپایی کلاس‌های فرهنگی و مذهبی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال خبر داد.

حجت‌الاسلام نقوی در گفت‌وگو با امینانه، گفت: اخیراً یک وقف در اداره اوقاف ناحیه سه تهران به ارزش ۴۰ میلیارد ریال ثبت شده است.

وی درباره جزئیات این وقف افزود: آقای سیدحسن نعمتی و خانم صدیقه کاشانچی این توفیق را داشته‌اند که ۵۰۰ متر بنا شامل یک طبقه حسینیه و یک طبقه آپارتمان را وقف امورات فرهنگی، علمی و مذهبی کنند.

مسئول فرهنگی اوقاف ناحیه سه تهران اذعان داشت: این ملک در خیابان زرین‌خامه در منطقه ۱۲ تهران واقع است، ضمن اینکه این افراد این وقف را با نیت توسعه و ترویج مسائل آموزشی، برپایی کلاس‌های قرآن، برپایی کلاس‌های فرهنگی، علمی و مذهبی وقف کرده‌اند.

حجت‌الاسلام نقوی اظهار داشت: در طبقه اول این ساختمان قرار است که حوزه علمیه خواهران استقرار پیدا کرده و درآمد آپارتمان وقفی هم صرف مسائل اجرایی و هزینه‌های حسینیه و امورات آموزشی شود.

وی گفت: در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ در اداره کل اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ تهران ۶ مورد وقف جدید  به ارزش ریالی حدود ۱۱ میلیارد ریال با نیات خیرات و مبرات؛ توسعه مسجد و ساخت دارالقرآن و حسینیه و کودکان کار و زنان سرپرست خانوار و برگزاری محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه و علم و فناوری و تحقیق برای دانشجویان به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test