امینانه » نماینده خانواده مدفونین در امامزاده عبدالله شهر ری اظهار رضایت کرد

امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۸ ق.ظ

حدیث روز:

هر كس به خانواده ‏اش توهين كند خوشى‏ زندگى را از دست‏ خواهد داد . پیامبر اکرم (صلّی ‌الله ‌عليه ‌وآله)

رئیس اداره اوقاف شهرری :

نماینده خانواده مدفونین در امامزاده عبدالله شهر ری اظهار رضایت کرد

رئیس اداره اوقاف شهرری از برگزاری جلسه با ارژنگ امیرفضلی به عنوان نماینده خانواده مدفونین در امامزاده عبدالله شهرری خبر داد.

سعید اوتارخانی در گفتگو با امینانه درباره بازسازی بقاع امام زاده عبدالله گفت:  اداره اوقاف شهرری به جهت رفاه و آسایش زائران محترم این آستان بالاخص در ایام و مناسبتهای مذهبی که با انبوهی از جمعیت مواجه هست، تصمیم به بازسازی  این مکان گرفت.

 وی ادامه داد: اما متاسفانه برای بعضی از خانواده‌های متوفی از جمله هنرمند عزیز ارژنگ امیرفضلی با توجه به بی اطلاعی از اهداف طرح مزبور نگران قبور عزیزان خود شدند و صد البته نقش بعضی از رسانه‌ها در واژگون نشان دادن این فعالیت عمرانی و اهداف آن به این نگرانی دامن زده شده بالاخص از سوی رسانه‌های معاند این فعالیت به خاطر عدم اطلاع برخی از مردم موجب بروز  سوءتفاهماتی شد که این موضوع از فیلمی که ارژنگ امیر فضلی از مزار پدرش که در جوار امام زاده به خاک سپرده شده  بیشتر رسانه‌ای شد.

رئیس اوقاف شهرری اظهار داشت: البته برخی دشمنان نیز به این بی اطلاعی دامن زدند و اخباری دورغ دیگری را در فضای خبری منتشر کردند که جای تأسف از این بی تقوایی‌ها در فضای رسانه‌ای دارد.

اوتارخانی عنوان کرد برای: پایان دادن به این مسئله و رفع نگرانی‌ها  ها جلسه‌ای با امیر فضلی  در اداره اوقاف شهرری ترتیب دادیم و واقعیت موضع که همان رفاه حال مردم و جلوگیری از تخریب قبور بوده را به اطلاع این بازیگر  سینما (به نمایندگی از بقیه افرادی که در آن امام زاده عزیزانشان به خاک سپرده شده اند) رساندیم که  خوشبختانه بعد از اتمام جلسه امیر فضلی رضایتش را از عملکرد اداره اوقاف بیان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

test
test
test

تبلیغات

test test test test test test test